Sówniczek - Polityka Prywatności

Polityka prywatności stanowi jak Sówniczek używa i chroni jakiekolwiek informacje, które przekazuje użytkownik podczas korzystania z Sówniczek.
Sówniczek zapewnia, że Twoja prywatność jest chroniona. W przypadku podania informacji mogących zidentyfikować użytkownika, zostaje on zapewniony, że dane te zostaną użyte zgodnie z niniejszym dokumentem.
Sówniczek może wprowadzić zmiany w polityce prywatności poprzez zaktualizowanie tej strony. Aktualna wersja wchodzi w życie z 2015-09-01.

Jakie informacje zbieramy
Możemy zapisywać następujące informacje:
- imię / ksywkę
- adres e-mail
- inne informacje odnośnie korzystania z systemu

Co robimy z informacjami, które zbieramy
Zapisujemy te informacje aby zrozumieć potrzeby użytkowników i ulepszać system. Dokładnie omówione powody::
- Wewnętrzne zapisy danych.
- Możemy użyć nabyte informacje w celu ulepszenia serwisu.
- Możemy okazjonalnie wysłać wiadomość e-mail z informacjami o nowych produktach, specjalnych ofertach lub innych informacjach.
- Od czasu do czasu możemy skontaktować się z użytkownikiem w celach marketingowych.

Bezpieczeństwo
Zapewniamy bezpieczeństwo informacji użytkownika. Aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do informacji wprowadzono zabezpieczenia fizyczne oraz elektroniczne.

Kontrola nad danych użytkownika
Użytkownik ma prawo odmówić zbierania informacji prywatnych. W przypadku wcześniejszego wyrażenia zgody użytkownik może ją w każdej chwili wypowiedzieć pisząc na adres office (małpa) appicode (kropka) co
Nie sprzedajemy, dystrybuujemy ani wypożyczamy danych użytkownika do firm trzecich bez zgody użytkownika lub gdy dane te wymagane są przez prawo.

Jeśli informacje, które posiadamy są nieaktualne prosimy o kontakt na wyżej wymieniony adres.